Polityka prywatności

Anonimowość
Internauci korzystający z naszego serwisu pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Większość zasobów zgromadzonych w serwisie nie wymaga pozostawiania informacji o sobie, pozwalając na swobodną nawigację po stronach.

Dane osobowe
Możecie Państwo korzystać z naszej strony bez udostępniania nam prywatnych informacji. Jednakże, jeśli chcielibyście otrzymać szczegółowe informacje na temat naszej oferty, konieczne jest przesłanie nam danych osobowych umożliwiających kontakt. Kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo powierzanych nam danych osobowych. Stosujemy się ściśle do postanowień Ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz.883) oraz wytycznych prawa europejskiego, stosowanego w krajach UE.

Łącza do stron zewnętrznych
Strona internetowa zsis.torun.edu.pl może zawierać linki do innych stron, które działają niezależnie od nas i nie są przez nas kontrolowane. Podajemy je wyłącznie dla wygody i informacji Użytkowników. Strony te mogą mieć własne zasady ochrony danych osobowych - zachęcamy więc do zachowania ostrożności przy opuszczaniu naszej witryny oraz do zapoznania się z politykami prywatności w każdym innym serwisie gromadzącym dane osobowe. Nie bierzemy także odpowiedzialności za informacje prezentowane na takich stronach, ani za inne działania prowadzone za ich pośrednictwem.

Zabezpieczenia
Witryna "zsis.torun.edu.pl" zaopatrzona jest w środki bezpieczeństwa mające na celu ochronę danych pozostających pod naszą kontrolą przed utratą, niewłaściwym wykorzystaniem i modyfikacją. Dostęp do danych osobowo-adresowych ma tylko ograniczona liczba uprawnionych pracowników Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska. Nad dostępem do informacji czuwa zaawansowany system zarządzania uprawnieniami, co w połączeniu z szyfrowaniem wybranych danych w bazie danych chroni przed uzyskaniem dostępu do nich nieuprawnionym osobom.

Wyrażenie zgody
Korzystanie z witryny internetowej zsis.torun.edu.pl jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na warunki przedstawione w niniejszej Polityce Prywatności oraz na przetwarzanie przez Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska danych osobowych podawanych przez Użytkownika do wyżej wymienionych celów lub celów określonych w treści stron.

 
 
     
| Mapa strony | Strona główna | Polityka prywatności | Komunikaty | Kontakt |